YYS Güvenlik Eğitimleri

SECURITR; Gümrük Bakanlığının ihracat ve ithalat yapan firmalara sağladığı kolaylıkları barındıran Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası’na firmaların sahip olabilmeleri için önemli güvenlik bileşenlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu bileşenleri ve içeriğinin öğretildiği YYS Güvenlik Eğitimi bakanlığın belirlediği yeteneklere sahip uzman personel tarafından verilebilmektedir.

Profil İnceleme Eğitimleri

SECURITR; Bir kişinin size yalan söyleyip söylemediğini anlamak için bilimsel yöntemler kullanılarak rutin dışı hareketi yakalamak ve şüpheyi ortaya çıkarmak için hangi yöntemlerin kullanılması gerektiğini öğreten eğitimdir.

VIP Koruma Eğitimleri

SECURITR; Özel nitelikli koruma prensipleri ile VIP kişinin risklerini değerlendirerek bu risklere göre VIP koruma personellerine verilen eğitimdir.

Taktik Atış Eğitimleri

SECURITR; Uzman atış hocalarıyla başlangıç, orta seviye, ileri seviye, taktik atış ve çatışma alanı simülasyonlarıyla herhangi bir bireyi atıcılık konusunda ihtisas sahibi yapmaktadır.

Terör Farkındalık Eğitimleri

SECURITR; Dünya geneli tehdit eden terör kuşağına karşı terörün geliş biçimi, hedef seçimi ve kullandığı yöntemlere karşı genel bir farkındalık oluşturmak için sivil unsurlara verilen eğitimdir.